Wybór kamerzysty na wesele

Planując ślub, narzeczeństwo musi skupić się na bardzo wielu aspektach, ponieważ jest to najważniejszy i jednocześnie najdroższy dzień w ich życiu. Wybory nie powinny być podejmowane bez wcześniejszego przemyślenia. Oczywiście znalezienie kościoła, czy sali w Urzędzie Stanu Cywilnego, domu weselnego i zespołu są sprawami priorytetowymi. Jednak według mnie kamerzysta na wesele to także ważny aspekt, ponieważ to on nagra pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.
	kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele powinien charakteryzować się zaradnością, dobrym okiem, które wychwyci najciekawsze i spontaniczne elementy wesela, a także byciem nienachalnym, które jest bardzo ważne. Ani para młoda, ani goście nie chcą być kamerowani w każdym momencie imprezy, na przykład podczas jedzenia lub podczas jakiejś prywatnej rozmowy. Dobry kamerzysta powinien wiedzieć kiedy i jakie sytuacje kamerować, a które sobie odpuścić. Wiadomo, że wesele to impreza, na której przelewają się litry wszelkiego rodzaju alkoholu (oczywiście niektórzy organizują przyjęcia bezalkoholowe, ale jest to zdecydowana mniejszość) dlatego warto, żeby kamerzysta nie filmował gości, którzy w amoku szczęścia przesadzili trochę z napojami wysokoprocentowymi.

Kamerzysta na wesele zazwyczaj prowadzi swoją stronę internetową, na której widnieje cennik a także zakres usług jakie oferuje. Większość z ekip filmujących przyjęcia posiada również fotografów, co za tym idzie – oferta poszerza się o różnego rodzaju albumy. Dużo z firm oferujących te usługi posiada swoje własne drony, co umożliwia kręcenie filmów i robienie zdjęć ze znacznych wysokości, a zarazem pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu, który na pewno będzie świetną pamiątką. Niektórzy kamerzyści posiadają także w ofercie swoje własne fotobudki, co jest jednym z największych trendów ostatnich kilku sezonów. Jest to świetna atrakcja zarówno dla gości jak i dla pary młodej. Do fotobudki dołączona jest zazwyczaj księga gości, w którą można wkleić wcześniej zrobione zdjęcia, podpisać je i dołączyć dedykację dla pary młodej. Według mnie jest to świetna zabawa i oczywiście wspaniała pamiątka dla świeżego małżeństwa.