Fryzjer Bytom (7)

Najlepsze fryzury tylko u nas

Zbliża się Twój wielki dzień? Ślub, wesele, chrzciny, Pierwsza Komunia albo inna ważna uroczystość? A może po prostu znudziła Ci się obecna fryzura i potrzebujesz odmiany, czegoś zupełnie innego? Zmiana koloru, cięcie, przedłużanie, zagęszczanie, prostowanie keratynowe, a może trwała ondulacja? To wszystko znajdziesz u nas!

Salon fryzjerski w Bytomiu

Salon fryzjerski Bytom oferuje szeroki zakres usług, ale z żadnych nie będziesz tak zadowolona, jak z naszych! Nikt nie podchodzi do fryzury tak profesjonalnie jak nasz Bytom fryzjer. Nasz zespół złożony jest wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, mistrzów w swojej dziedzinie. Używamy jedynie najlepszej jakości kosmetyków przyjaznych włosom, zapobiegających niszczeniu, pielęgnującym i nadającym włosom blask. Dobry fryzjer Bytom wie, jak zadbać o Twoje włosy. Nie tylko Ci je ufarbuje na taki kolor, jaki sobie wybierzesz, ale także zadba, by kolor utrzymywał się jak najdłużej, żeby nie wyblakł i za miesiąc był nadal tak intensywny, jak w dniu farbowania. Zadbamy również o to, by Twoje włosy po farbowaniu nie były wysuszone i zniszczone, a wręcz przeciwnie – dobrze odżywione, miękkie, sprężyste i dobrze układające się po myciu. Jeśli klientka ma takie życzenie – nasz dobry fryzjer Bytom może również zastosować specjalne zabiegi pielęgnacyjne, po których włosy będą w jeszcze lepszym stanie. Mamy w swojej ofercie również zabiegi kosmetyczne na wypadanie włosów – jednorazowe lub wielokrotne, w zależności od potrzeby i możliwych przyczyn.
salon fryzjerski bytom
Nasz Bytom fryzjer na pewno spełni największe życzenia i oczekiwania klientek oraz klientów, a jednocześnie oferuje konkurencyjne ceny i zniżki, zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów. Zapraszamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, telefonicznie bądź też osobiście.